DBVOptima

Pomoc prawna

Zapewniamy szeroki zakres pomocy prawnej zarówno we własnym zakresie jak i przy współpracy z kancelariami radców prawnych, adwokatów, doradców podatkowych. W ramach świadczonych przez nas usług wspieramy Klientów - przedsiębiorców w sporach z organami podatkowymi czy z organami administracji publicznej.

 • Obecnie, jako jedyni na rynku, wspieramy przedsiębiorców posiadających bankowozy typu C na każdym etapie postępowania podatkowego dotyczącego przedmiotowych pojazdów (począwszy od przygotowania zastrzeżeń do protokołu kontroli skarbowej, odwołania do organu drugiej instancji, po zapewnienie pełnomocnika w przypadku ewentualnych sporów sądowych).
 • Aktualnie prowadzimy kilkanaście postępowań przeciwko organom skarbowym, które kwestionują zasadność nabycia bankowozu i odmawiają prawo do odliczenia podatku VAT, łamiąc przepisy prawa polskiego oraz prawo Unii Europejskiej.

  Jeśli zatem jesteście Państwo w trakcie kontroli podatkowej lub takiej kontroli oczekujecie, prosimy o kontakt. Doradzimy co zrobić, by kontrola zakończyła się pozytywnie!

  Jeżeli kontrola już zakończyła się negatywnie dla Państwa, jeszcze nie wszystko stracone!
  Cały czas przysługuje Państwu możliwość uzyskania zwrotu należnego podatku VAT od zakupu pojazdu (w tym podatku VAT od rat leasingowych oraz od paliwa)

  Jednocześnie pracujemy nad szeregiem rozwiązań pozwalających m.in na optymalizację i odliczenie 23% VATu od zakupu pojazdów.

  Więcej szczegółów odnośnie możliwości odliczenia 23% VAT od zakupu pojazdu:
  www.dbvoptima.pl/najem e-mail: najem@dbvoptima.pl
 • Nasz głos jest słyszalny w dyskusjach dotyczących optymalizacji podatkowej związanej z prowadzeniem działalności gospodarczej, a zwłaszcza w kwestiach dotyczących zakupu i eksploatacji samochodów nowych i używanych.
 • DBV Optima sp. z o.o. dba o interesy przedsiębiorców!

Zapraszamy do współpracy!